ST suspension

Výškově stavitelný podvozek

Sportovní podvozek ST X je kvalitní výškově stavitelný podvozek, který je postavený na technologiích od firmy KW, která je vlastníkem značky ST Suspensions. Podvozky ST Suspensions se od podvozků KW liší hlavně materiálem, ze kterého je vyrobená pístnice, a který není z nerezové oceli, ale z klasické oceli s povrchovou antikorozní úpravou. Každý podvozek je pečlivě sestaven a otestován vyškoleným technikem v továrně KW pro zajištění maximální kvality.

Sportovní pružiny

Sportovní pružiny ST Suspensions jsou velice oblíbené pro jejich přesvědčivě zlepšení jízdních vlastností a mimořádný poměr cena/výkon. Kdy za velice příznivou cenu získáte velice kvalitní produkt Německého výrobce ST Suspensions, což je firma, která patří do skupiny KW a přejala její nižší řady podvozkových systému jako jsou právě pružiny a základní podvozky.

Sportovní pevný podvozek

Sportovní pevný podvozek ST Suspensions jsou velice oblíbené pro jejich přesvědčivě zlepšení jízdních vlastností a mimořádný poměr cena/výkon. Kdy za velice příznivou cenu získáte velice kvalitní produkt Německého výrobce ST Suspensions, což je firma, která patří do skupiny KW a přejala její nižší řady podvozkových systému jako jsou právě pružiny a základní podvozky.