KW

KW Variant 1

Sportovní podvozek Varianta 1 kombinuje možnou individualizaci v nastavení výšky vozu s továrně přednastavenými tlumiči. Vzhledem k velkým zkušenostem KW v motorsportu, mohli inženýři KW nastavit tuhost odpružení tak, aby tlumiče podávaly skvělý výkon při jakékoliv úrovni snížení, kterou si nastavíte. Stále je zde kladen důraz na rovnováhu mezi sportovním chováním a komfortem, ovšem oproti řade „Street Comfort“ se již přiklání více ke sportovnu. To je zaručeno jak snížením světlé výšky, zlepšením kontaktu s vozovkou, tak zmenšením naklánění automobilu v zatáčkách.

KW Variant 2

Sportovní podvozek Varianta 2 určená pro profesionální zkušené řidiče, kterým nestačí pouze individuální nastavení snížení auta, ale vyžadují si i nastavit tuhost roztažení tlumiče podle svých preferencí. Nastavitelný tlumič umožňuje nastavit velikost odskoku a naklánění auta. Velký důraz je kladen i na kvalitu provedení, a tak je tělo tlumiče vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. 

Sportovní pružiny

Sportovní pružiny ST Suspensions jsou velice oblíbené pro jejich přesvědčivě zlepšení jízdních vlastností a mimořádný poměr cena/výkon. Kdy za velice příznivou cenu získáte velice kvalitní produkt Německého výrobce ST Suspensions, což je firma, která patří do skupiny KW a přejala její nižší řady podvozkových systému jako jsou právě pružiny a základní podvozky.

KW Street Comfort

Nevyhovují Vám tvrdé podvozky pro každodenní ježdění? Chcete sportovnější chování automobilu se zachováním komfortu? S produktovou řadou Street Comfort zde máte řešení. Můžete vytvořit jak sportovně se chovající i vypadající auto, tak zachováte komfort, jak jen to je možné. Dlouhé cesty na dálnici budou pohodlné, klikatící se okresky zábavné.

S výškově nastavitelnými tlumiči KW Street Comfort bude možné snížit automobil v rozmezí 10-40 mm v závislosti na typu. Tímto způsobem máte možnost zlepšit vzhled Vašeho auta, podle Vašich představ a v závislosti na zvolených kolech a pneumatikách. Zároveň má snížení vozidla pozitivní vliv na dynamiku jízdy a kontakt s vozovkou. S mírným, ale efektivním snížením se zachová možnost většího pohybu pružiny, což zaručí zachování komfortu jízdy. S tímto produktem KW nabízí skvělý kompromis mezi dynamickým a komfortním chováním auta.

Výškově stavitelné pružiny

KW Kit výškově stavitelných pružin lze spojit se sériovými tlumiči, včetně elektronických. Zlepšuje jízdní vlastnosti, potlačuje nedotáčivost a náklony karoserie, zlepšuje vzhled a zachovává funkci elektronických tlumičů a řízení. Součástí jsou misky pružin, jejichž pomocí si lze nastavit výšku vozu, 

Sada stabilizátorů

Tato sada stabilizátorů umožňuje jemné vyladění jízdních vlastností vozidla. Snižuje náklon, potlačuje nedotáčivé chování auta a zvyšuje stabilitu celého podvozku. Výsledkem je lepší ovladatelnost a větší přilnavost při jakýchkoli jízdních manévrech. 

KW stabilizátory jsou vyrobeny z kované letecké oceli s velikým důrazem na přesnost a preciznost výroby. Pro velkou životnost jsou potažený práškovou barvou.