Garrett
Garrett PowermaxTM Stage 1

Garrett představuje výkonné turbo pro výkony 450-485hp. Jedná se o přímou náhradu za originální IS12 / IS20 a IS38 turbodmychadla, takže žádné další úpravy nejsou potřeba a turbodmychadlo se montuje kus za kus. Jako jedni z mála k tomuto turbodmychadlu nabízíme i naladění motoru.

Garrett PowermaxTM Stage 2

Garrett představuje výkonné turbo pro výkony 500-600hp. Jedná se o přímou náhradu za originální IS12 / IS20 a IS38 turbodmychadla, takže žádné další úpravy nejsou potřeba a turbodmychadlo se montuje kus za kus. Jako jedni z mála k tomuto turbodmychadlu nabízíme i naladění motoru.

GTX3071r WG

Originální turbodmychadlo s kuličkovými ložisky Garrett GTX3071r. Nejnovější produkt od Garrettu, přepracovaná kompresorová část s antisurge kompresorovým obalem a novým next gen. designem kompresorových lopatek, vyrobených z hliníku metodou kování a následného opracování pro zajištění maximálního průtoku vzduchu. Dáky tomuto dokáže řada GTX dát o 10-20% vyšší výkon než jejich GT ekvivalent, při stejném náběhu. Turbodmychadlo je chlazeno vodou i olejem. Určeno pro motory o objemu 1.8-3.0L s výkonovým potenciálem až 560koní.